Vítejte na našem webu

Jsme 5. oddíl skautů a skautek střediska Jedovnice. Existujeme od roku 1991 a působíme v malé vesničce Vilémovice, která leží cca 1,5 km od světoznáme propasti Macocha.

Náš oddíl není rozdělen na holky a kluky ani podle věkových kategorií, to na tak malé obci není možné. Ale i toto složení má pak něco do sebe. Mladší se učí od starších, starší zase mohou vést mladší.

Kromě pravidelných schůzek jednou za týden pořádáme nebo spolupořádáme řadu akcí během roku, zaměřené především na děti a mládež (více v "kalednáři akcí").

Každé léto jezdíme na 14-ti denní tábor poslední léta spolu s lipoveckým 9. oddílem. Každoročně vymíšlíme jiné téma, jinou celotáborovou hru (více ve "fotogalerii").

Vítáme každé nové zájemce!

Promítání o Indonézii

21.02.2011 14:44
  V pátek 25. 2. 2011 nebude obvyklá schůzka, ale připojíme se k programu Promítání o Indonézii, který začne v 18.00 hodin v knihovně v Obecním domě. Určitě přijďte!!!!

Čas schůzek

02.02.2011 10:15
Čas pravidelných oddílových schůzek je posunut na 18.00 hodin. Den zůstává - pátek.

PROVOZNÍ OPATŘENÍ A ZMĚNA ČASU SCHŮZEK

02.02.2011 09:07
 PROVOZNÍ OPATŘENÍ A ZMĚNA ČASU SCHŮZEK       Skaut v naší obci funguje od roku 1991 Za dobu své existence se může „pochlubit“ mimo pravidelných týdenních schůzek i nemálo jednorázovými akcemi hlavně pro děti - v posledních letech minimálně 8 do roka – především Karneval, když je sníh, tak Jízda na čemkoliv, Noc s Andersenem, Sběr odpadků v Moravském krasu, Lampiónový průvod, Kuličkyjáda (nyní nebývá kvůli prostoru), Pálení čarodějnic, Letní...
<< 1 | 2 | 3 | 4